• Rūkymas ir alkoholis – Rūkant silpnėja audinių kraujotaka, prasčiau gija visos žaizdos, tiek ir pooperacinės, esančios burnoje po implantacijos. Rekomenduojama mesti rūkyti likus kelioms savaitėms iki operacijos ir nepradėti rūkyti iš viso ar bent 2 savaites po operacijos.
  • Sportas ir laisvalaikis – 1-3 d. po implantacijos nerekomenduojama spotuoti, eiti į pirtį.
  • Maistas – pirmą parą po implantacijos nevartoti karšto maisto ir karštų gėrimų. 7-10 dienų po operacijos rekomenduojamas minkštas maistas. Kietas aštrus maistas gali pakenkti gyjančiai žaizdai ir sukelti priešlaikinį implanto atsidengimą. Jei atlikta vienos stadijos implantacija, rekomenduojama minkštą maistą valgyti 3-4 savaites ir nekramtyti operuota puse, kad kramtymas nepakenktų implanto integracijai į kaulą.
  • Vaistai – paskirtus nesteroidinius vaistus nuo skausmo ir uždegimo (Ibuprofenum) vartokite nurodytomis dozėmis ir intervalais. Jei buvo paskirtas antibiotikų kursas, būtina sugerti visą antibiotikų kursą, net jaučiant sveikatos būklės pagerėjimą
  • Skalavimas – pirmą parą po implantavimo nerekomenduojama skalauti burnos. Galima gerti nekarštus skysčius. Po 1-1,5 paros galima pradėti skalauti jums paskirtais antibakteriniais tirpalais, nenaudojant didelės jėgos. Tirpalas burnoje palaikomas apie 1 minutę, po to išspjaunamas. Paskirtus skalavimo skysčius naudoti iki siūlių pašalinimo.
  • Higiena – Nuo antros pooperacinės paros dantys turi būti valomi dantų šepetėliu ir pasta. Profesionali burnos higiena turi būti atliekama kas 3 mėn. siekiant sumažinti lėtinės infekcijos buvimą burnoje.
  • Patinimas ir skausmas – 1-7 d. po implantacijos  galimas silpnas skausmas,maudimas ir tinimas. Skausmo malšinimui vartokite jums paskirtus vaistus nurodytomis dozėmis. Jei jaučiate stiprų skausmą, kreipkitės į jus operavusį gydytoją.
  • Siūlės ir pooperacinė kontrolė – Siūlės išimamos 7-10 dieną po operacijos. Po 12 savaičių po operacijos reikia apsilankyti pas operavusį gydytoją klinikinei ir radiologinei apžiūrai. Būtina nuolat sekti gleivinės ir protezų būklę, esant įtarimams – atlikti ne tik klinikinį, bet ir rentgenologinį tyrimą.